607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Tanie docieplenia elewacji małopolska

Najlepszą firmą wykonującą tanie docieplenia elewacji małopolska jest firma TERM – HOD robiąca wszelkie kompleksowe prace ocieplające budynki, oraz różne inne, związane z remontami. Jest to zakład działający zaledwie od kilkunastu miesięcy na rynku. W tak krótkim okresie czasu zdobył zaufanie bardzo wielu klientów. Wszystko to dzięki staraniom szefa, który zatrudnił u siebie, tylko bardzo dobrze wykształconych fachowców. Na pracę mogą liczyć także młodzi inżynierowie, posiadający odpowiednie wykształcenie, wprowadzają do firmy nowoczesne innowatorskie rozwiązania, przynoszące bardzo dużo korzyści. W branży budowlanej podobnie jak i w innych dziedzinach gospodarki widać tą tendencje zmierzająca do zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Firma oprócz doświadczonych fachowców posiada także własne auta oraz rusztowania. Są one ważnym elementem takiej działalności. Potrzebne praktycznie każdego dnia, dlatego aby ograniczyć koszty warto w nie zainwestować. Zakład cały czas się bardzo dobrze rozwija dzięki wspaniałym klientom. Ich opinie oraz spostrzeżenia bierzemy pod uwagę, podczas wykonywania naszych prac. Ma on możliwość skonsultować z nami wszystkie szczegóły. Wnieść stosowne uwagi, które zastosujemy w praktyce. Takie podejście bardzo cieszy klienta.

Materiały z jakich korzystamy.

W zależności przy jakim obiekcie pracujemy stosujemy tanie docieplenia elewacji małopolska. Wśród nich jest styropian w różnych rozmiarach, wełna i wata mineralna. To są takie podstawowe materiały. Ich doskonałym uzupełnieniem będą z pewnością takie o lepszych parametrach użytkowania. Wśród nich wyróżnić możemy: płyty XPS, które są lepszą wersją styropianu, płyty PIR, płyty fenolowe, stosowane głównie tam, gdzie izolacja nie może być gruba. Zawsze staramy się wybierać najtańszy sposób. Jeżeli widzimy zwątpienie klienta, służymy profesjonalną oraz skuteczną radą. Osoby nieco zamożniejsze mają często specjalne wymagania. Również i dla nich mamy przygotowaną ofertę na przykład ocieplanie lakierowane pistoletem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w tej branży istnieje bardzo duża rywalizacja, dlatego ustalamy konkurencyjne ceny. Staramy się aby nasz cennik był korzystny dla klientów, w związku z tym gotowi jesteśmy zawsze negocjować. Umiejętność komunikowania się jest bardzo ważna, nie tylko jeżeli o koszt ale także przy wyborze stosownego materiału i elementów wykończeniowych. Najważniejsze jest zawsze to, żeby obydwie strony były zadowolone.

Jak wygląda praca?

Nasze zadania wykonujemy na zewnątrz a także wewnątrz budynku. Zależy to od tego, jakim obiektem się zajmujemy. Tanie docieplenia elewacji małopolska, to praca przebiegająca głównie na rusztowaniach. W tym przypadku bardzo ważne jest, zastosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa. Nie wystarczy tylko stosowne ubranie robocze, co wynika z przepisów BHP, ale również zaświadczenie uprawniające do pracy na wysokości. Są to bardzo ważne kwalifikacje zawodowe, bez których nie może żaden pracownik wejść na rusztowanie. Uprawnienia te są co jakiś czas odnawiane. Wraz z rozwojem branży zmieniają się także przepisy do których należy się dostosować. Na to kierownictwo firmy TERM – HOD zwraca baczną uwagę. Nieprzestrzeganie tych podstawowych zasad, grozi bowiem wysokimi karami, który każdy przedsiębiorca pragnie uniknąć. Najtrudniej pracuje się przy budynkach użyteczności publicznej, do których w ciągu dnia przychodzi bardzo dużo petentów. Niesamowicie istotne jest w tej sytuacji, stworzenie bezpiecznego wejścia oraz ostrożne przemieszczanie się po rusztowaniu. Bezpieczeństwo pracowników oraz osób znajdujących się w pobliżu jest bardzo ważne.

docieplanie domu w Małopolsce przez Term-Hod
pracownik firmy Term-Hod wykonuje docieplenie budynku

Dla kogo usługi?

Naszym klientem może być praktycznie każda osoba prywatna, zakłady pracy, obiekty publiczne, oświatowe, ośrodki zdrowia, obiekty sakralne. Zawsze traktujemy wszystkich w taki sam sposób z szacunkiem i życzliwością. Nie ma dla nas ważniejszych i pozostałych. Prace realizujemy według kolejności zgłoszeń. Tanie docieplenia elewacji małopolska, jest dostępne dla wszystkich. Firma TERM – HOD uzgadnia terminy zgodnie z życzeniem usługobiorcy. Zawsze stara się dotrzymywać zawartych umów. Ta terminowość oraz dokładność wykonywanych prac, oraz niskie ceny korzystnie wpływają na działalność. Dzięki temu nie mamy problemu z brakiem pracy i jakimiś przestojami. Nasi inżynierowie tak układają nasz plan zajęć, aby nie czekał klient ani wykonawca. Wszystko ma przebiegać płynnie i sprawnie. Najbardziej niecierpliwi są zawsze klienci indywidualni, to z nimi najczęściej negocjujemy. Podmioty publiczne z racji tego, że same prowadzą różnego rodzaju działalność są bardziej wyrozumiałe.

Jak przebiega dzień?

Firma TERM – HOD prowadząc kompleksowe ocieplenia, prace swoje wykonuje zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów. Praktycznie przy sprzyjającej pogodzie, można ocieplać domy i mieszkania przez cały rok. Stosowane przez nas kleje i zaprawy są mrozoodporne. Gdy już naprawdę aura nie sprzyja nasza ekipa wkracza do środka obiektu, ocieplając strychy, poddasza, piwnice. Praktycznie wszystkie pomieszczenia jakie sobie zażyczy zleceniodawca. Oczywiście nad całością czuwa brygadzista i kierownik. Wszystko po to, aby zadanie przebiegało sprawnie i dokładnie. Dokładność jest dla niesamowicie istotna, świadczy o solidności firmy. Staramy się zawsze, żeby ocieplone ściany były gładkie, nie widać było łączeń. Wszystkie takie nierówności można doskonale wykończyć przed położeniem tynku i farby. Wystarczy odrobina chęci i trochę grubego papieru ściernego. My tak pracujemy, aby było jak najmniej poprawek. Estetyka wykonania jest ważna. To dzięki temu klient jest zadowolony. Często poleca naszą firmę innym osobom. To nas zawsze cieszy, bo dzięki temu dowiadujemy się o tym, że jesteśmy bardzo mile postrzegani jako poważny zakład z doświadczonymi pracownikami.

Co jeszcze oferujemy?

Nasza działalność nie skupia się jedynie na ocieplaniu, niewielkimi kosztami, obiektów. Proponujemy również wszelkie prace remontowe na zewnątrz jak i wewnątrz domu. Zajmujemy się dekarstwem, wymianą rynien. Zamawiając usługę w firmie TERM – HOD otrzymają państwo praktycznie bardzo dużo ofert do wyboru. Jeżeli obiekt wymaga większego remontu, nie trzeba szukać innej firmy, bo my po ustaleniu szczegółów zajmiemy się państwa sprawami. Przez to całokształt wykonanej usługi będzie znacznie tańszy. Klientowi zależy przecież na tym aby było tanio, solidnie, szybko i profesjonalnie. Jeżeli o to chodzi wystarczy sobie zarezerwować dogodny termin w naszej firmie a będą Państwo bardzo zadowoleni. Staramy się do każdego klienta podejść indywidualnie, wsłuchując się w jego potrzeby. Zawsze chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie materiały i sposoby ich położenia. Dobro i zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Kierujemy się taką zasadą, że my jesteśmy dla klienta a nie odwrotnie. Uczynić musimy więc wszystko by zawsze powracali do nas i przyprowadzali kolejne osoby. Tylko odpowiednie postępowanie oraz umiejętność negocjacji to najważniejsze sprawy w kontaktach międzyludzkich. Zachęcamy wszystkich aby się zapoznali z naszą ofertą i zawitali do naszej firmy.