607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Ocieplanie budynków Wieliczka

Jeśli jesteś odpowiedzialny za budowę czy utrzymanie wielu mieszkań lub jesteś deweloperem, to znalezienie niezawodnej firmy izolacyjnej jest niezbędne. TERM-HOD wyróżnia się na tym polu, świadcząc usługi ocieplania budynków w Wieliczce i nie tylko. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz fachowe doradztwo, darmową wycenę prac i najlepszego partnera od ociepleń w okolicy!

Dlaczego warto ocieplać budynki?

Korzyści płynące z izolacji budynku to głównie: oszczędność pieniędzy i zapewnienie komfortu cieplnego jego mieszkańcom. Ocieplenie budynku (Wieliczka) wpływa na właściwy poziom wilgotności i temperatury w pomieszczeniach. To z kolei ma pozytywny wpływ na zdrowie, samopoczucie i bezpieczeństwo mieszkańców. Ponadto izolacja zmniejsza ryzyko gromadzenia się wilgoci i pleśni w budynku, jak również pełni funkcję wyciszającą.

Jakie jest optymalne rozwiązanie izolacyjne dla budynku? 

To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Jaki materiał zapewni niezawodną ochronę termiczną, odporność na wilgoć i będzie ekonomiczny? Istnieje kilka czynników wpływających na właściwy wybór, ale najczęściej stosowanymi materiałami do izolacji są wełna mineralna, styropian (biały, grafitowy lub w kropki) oraz pianka poliuretanowa.

Sprawdzony partner od materiałów budowlanych to podstawa!

Jako doświadczona firma oferująca ocieplanie izolacji każdego rodzaju budynku, współpracujemy tylko z najlepszymi! Jedną z firm partnerskich, z którymi współpracujemy od lat test marka Izoflex. Dostarcza nam ona systemy elewacyjne stosowane do okładzin a podłożach różnego typu – zarówno tych mineralnych, jak i styropianowych czy z wełny mineralnej. Materiały Izoflex to innowacyjne i nowoczesne produkty, przy użyciu których lubimy pracować. Jednocześnie wiemy, że stosując właśnie te produkty, oferujemy naszym klientom najwyższą jakość.