607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

docieplenia elewacji budynków i termomodernizacje

Docieplenia budynków przez Term-Hod w Krakowie

Docieplanie budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej, to nie tylko oszczędności na ogrzewaniu, lecz również estetycznie wyglądające domy na osiedlach czy w centrum miasta. W TERM-HOD zawsze każdego naszego klienta traktujemy bardzo indywidualnie. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, jak również skutecznie doradzamy. Do wykonywania prac dociepleniowych i termomodernizacyjnych używamy tylko produktów naszych sprawdzonych partnerów, jak np. Izoflex. Istnieje również możliwość wykonania prac przy wykorzystaniu materiałów powierzonych nam przez Klienta.

Korzystamy z najlepszej jakości materiałów dociepleniowych!

Nasza firma współpracuje z renomowanymi producentami wysokiej jakości materiałów budowlanych. Podstawę stanowią płyty styropianowe o różnej grubości. Wśród styropianów elewacyjnych dostępne są: szary – grafitowy kropkowany oraz biały. W zależności od rodzaju docieplanej ściany wykorzystuje się odpowiednią grubość i kolor materiału. Jeden i drugi tworzy bardzo dobrą ochronę termiczną. Dzięki naszej doskonałej znajomości parametrów produktu wybieramy taki, który najskuteczniej będzie ocieplał Państwa budynek. Do docieplenia trzeba użyć także siatki oraz odpowiedniego kleju, chroniącego całą elewację przed wnikaniem wilgoci do środka.

Z TERM-HOD możesz więcej!

Korzystając z usług TERM-HOD można być pewnym, że użyte przez nas materiały będą trwałe i najwyższej jakości. Dbamy o estetykę wykonywanej przez nas pracy. Lepsze, odpowiednio położone materiały będą służyły przez dekady. Stawiamy więc na jakość! Ocieplone domy, bez względu na ich charakter, mają zapewnić ich właścicielom komfortowe warunki użytkowania przez cały rok. I tym właśnie się kierujemy, wykonując docieplenia budynków i termomodernizacje. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Zachęcamy do współpracy zarówno firmy, deweloperów, spółdzielnie, osoby fizyczne, jak i właścicieli mieszkań.