607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Termomodernizacja budynków Katowice

Termomodernizacja budynków to jedno z najlepszych rozwiązań na obniżenie rachunków i komfort przebywania w pomieszczeniach. W Term Hod specjalizujemy się w kompleksowych pracach dociepleniowych domów, firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Nasi fachowcy pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązania, które znacząco obniżą koszty ogrzewania i pozwolą na komfort przebywania we własnych czterech ścianach.

Specjalizujemy się w termomodernizacjach budynków. A naszą pracę wykonujemy przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Dbamy o najwyższy standard wykonywanych usług na każdym etapie zlecenia, jednocześnie stosując indywidualne podejście. Dzięki temu wykonywane przez nas termomodernizacje w Katowicach są w stanie przetrwać wiele długich lat. Termomodernizacja to usługa, którą wykonujemy na terenie całych Katowic i okolic. Daj nam znać już teraz, czego potrzebujesz!

Kiedy wykonać termomodernizację domu w Katowicach?

Termomodernizacje w Katowicach wykonujemy najczęściej w okresie wiosennym i letnim. Docieplanie domów zimą i późną jesienią nie jest dobrym pomysłem ze względu na niskie temperatury. Mogą one spowodować uszkodzenie materiałów, a tym samym zmniejszenie efektywności danej izolacji. Ze względu na ograniczony czas wykonania usługi, zachęcamy do zaplanowania modernizacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu wykonamy pracę w stosownym terminie. W przypadku dużego zainteresowania usługą, natychmiastowa realizacja zlecenia, może okazać się niemożliwa.

Przebieg termomodernizacji budynków Katowice 

Termomodernizacja budynków Katowice rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi konsultantami. Pierwsza rozmowa jest dla nas, jak i dla inwestora niezwykle kluczowa. To podczas niej dowiadujemy się najważniejszych aspektów danego zlecenia, a także umawiamy się na konsultacje. Zanim rozpoczniemy jakiekolwiek prace termomodernizacyjne, omawiamy istotne kwestie dotyczące potrzeb klientów, określamy zakres prac i ustalamy największe wyzwania związane z daną realizacją. 

Następnym krokiem w trakcie procesu termomodernizacji budynku, jest wykonanie. Na tym etapie wcielamy w życie wszystkie założenia projektu, biorąc pod uwagę specyfikę danego zlecenia. Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach wysokiej jakości, które są gwarancją idealnie wykonanej izolacji. Dzięki temu docieplenia domów w Katowicach, które robimy, będą na lata.

Prace termomodernizacyjne Katowice

Termomodernizacje wykonujemy na terenie całych Katowic. Oferujemy kompleksowe usługi, które zabezpieczą budynek przed utratą ciepła, rozwojem bakterii i grzybów, co finalnie przełoży się na niższe koszty użytkowania. Izolacja obiektu to zawsze dobre rozwiązanie, które nie jest inwestycją na rok czy na dwa, ale na kilkanaście lat, dzięki czemu można zaobserwować wymierne korzyści. Docieplamy domy już od wielu lat. Poza skuteczną termomodernizacją zawsze dbamy o nienaganny wygląd danego budynku. Dzięki temu zapewniamy ciepło wewnątrz i fenomenalny wygląd od zewnątrz. Nie zwlekaj i już dziś daj nam znać, gdzie mamy przyjechać, aby ocieplić Twój dom!