607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Ocieplanie budynków Łódź

Termomodernizacja budynków to dziś konieczność. Nie tylko ze względu na oszczędności, jakie sobą niesie, ale również przez wzgląd na kwestie prawne. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury nakłada na właścicieli/zarządców budynków obowiązek ich ocieplania na odpowiednim poziomie, jak również zadbanie o system wentylacji. Ocieplanie budynków (Łódź), prawidłowo funkcjonująca wentylacja czy wymiana ogrzewania to podstawowe elementy termomodernizacyjne. Warto je rozważyć, by nie narażać się na problemy i straty ciepła w domach nawet rzędu 60%.

Skuteczne ocieplanie budynków z TERM-HOD

W TERM-HOD zajmujemy się kompleksowym ocieplaniem budynków w Łodzi, Warszawie, Krakowie oraz w wielu mniejszych miejscowościach. Współpracujemy z zarządcami spółdzielni, deweloperami, właścicielami firm, ale również z osobami prywatnymi. Ocieplamy i termomodernizujemy budowle o różnych wielkościach, szerokościach i rodzajach. Są to zarówno bloki, gmachy, hale, jak i domy jednorodzinne czy bliźniaki.

Ocieplenie ma znaczenie!

O tym, jak ważne jest ocieplenie można się szybko przekonać, płacąc pierwszy rachunek za energię w nieocieplonym budynku lub po pierwszym sezonie grzewczym i obliczeniu kosztów za ogrzewanie. Obecne ceny energii elektrycznej, jak również opału (i to każdego rodzaju) tym bardziej skłaniają do zastosowania działań, które pozwolą zaoszczędzić i tym samym zmniejszyć emisję CO2 danego gospodarstwa domowego czy firmy. Co można więc zrobić?

Ocieplenie ścian zewnętrznych

To podstawa, jeżeli chodzi o zatrzymanie ciepła wewnątrz i zapobieganie jego utratom. A ciepło może ulatywać z każdej strony – przez ściany, dach, stropy, podłogę, fundamenty i nie tylko. Warto połączyć więc ocieplanie ścian z ociepleniem innych części budynku.

Uszczelnienie drzwi i okien

Mała zmiana, dająca duże efekty! Pozwala na oszczędność energii, zmniejszenie przeciągów, zapobieganie przedostaniu się do wnętrza zanieczyszczonego powietrza i nie tylko.

Izolacja rur

To podstawowe elementy instalacji wodnych i ciepłowniczych, znajdujących się w każdym budynku mieszkalnym. Niezaizolowane rury (owijkami/tulejami/łącznikami izolacji) i przepływająca w nich np. woda, może tracić wysoką temperaturę.

Szukasz sprawdzonego partnera od ocieplania budynków w Łodzi? Zgłoś się do nas! Doradzimy, darmowo wycenimy naszą pracę i… podejmiemy działania!