607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia Bytom

Istnieje wiele sposobów na Docieplenia Bytom.

Specjaliści z Term-Hod chętnie pomogą Ci z doborem najbardziej efektownej opcji docieplenia tak, byś mógł czerpać jak najwięcej korzyści wynikających z wykonanej usługi. Obsługujemy zarówno małych, jak i tych większych klientów.

Jesteś inwestorem, przedstawicielem firmy, a może osobą prywatną?

Z chęcią obsłużymy każdego klienta.

Jakie metody docieplenia Bytom stosujemy?

W Term-Hod znamy się na docieplenia Bytom jak nikt inny.

Stosujemy wiele metod docieplenia, np.:

  • docieplenie ścian zewnętrznych

Polega na zastosowaniu dodatkowej warstwy izolacji termicznej na zewnątrz budynku. Najczęściej stosuje się płyty styropianowe, wełnę mineralną lub piankę poliuretanową. Izolacja jest mocowana na ścianie, a następnie pokrywana tynkiem lub elewacją, aby zapewnić estetyczny wygląd zewnętrzny budynku.

  • docieplenie poddasza

Jeśli budynek posiada nieużytkowe poddasze lub strych, można je docieplić, aby zmniejszyć straty ciepła przez dach. Izolacja termiczna jest układana na stropie poddasza lub na poziomie stropu międzykondygnacyjnego. Najczęściej stosuje się wełnę mineralną, maty izolacyjne lub piankę poliuretanową.

  • docieplenie fundamentów

W przypadku budynków, które mają niewystarczającą izolację fundamentów, można przeprowadzić docieplenie od strony zewnętrznej lub wewnętrznej. Zewnętrzne docieplenie fundamentów polega na pokryciu ich dodatkową warstwą izolacji, np. płytami styropianowymi. W przypadku wewnętrznego docieplenia fundamentów stosuje się materiały izolacyjne, takie jak płyty polistyrenowe lub piankę poliuretanową.

  • docieplenie stropodachów

Jeśli budynek posiada płaski dach, można przeprowadzić docieplenie stropodachu. Polega to na zastosowaniu odpowiedniej warstwy izolacji termicznej na wierzchniej powierzchni stropodachu. Może to być wełna mineralna, pianka poliuretanowa lub inne materiały izolacyjne. Następnie pokrywa się to warstwą izolacji wodoodpornej i pokryciem dachowym.

  • docieplenie systemów garażowych

Dzięki dociepleniu systemów garażowych zapewnisz swojemu samochodowi dłuższą żywotność i mniejsze uszkodzenia. To właśnie zmiana temperatur powoduje wiele zniszczeń, których naprawa jest bardzo kosztowna. Dodatkowo bez problemu odpalisz swój samochód zimą i latem.

Chcesz poprawić swój komfort termiczny i pozbyć się kosmicznie wysokich rachunków za prąd? Docieplenia Bytom to idealna opcja dla Ciebie!

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i poznaj więcej szczegółów.