607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia stropodachów

Docieplenia stropodachów małopolska

Docieplenia stropodachów wykonane przez pracowników naszej firmy to wysoka jakość prac oraz odpowiednio dobrane materiały budowlane. Stosujemy między innym wełnę mineralną, styropiany, piankę PUR i inne. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Jesteśmy otwarci na dialog i sugestie zgłaszane przez zleceniodawców. Wykorzystujemy wszystko w praktyce, pragniemy bowiem, żeby każdy klient był zadowolony z prowadzonych przez naszą firmę prac.

Jak wykonuje się docieplenia?

Domy z dachami stromymi najczęściej posiadają drewnianą konstrukcję, zaimpregnowane krokwie i belki, na których umieszczane są dachówki albo płyty dachówkopodobne. Wówczas docieplenie polega na wypełnieniu przestrzeni między belkami wełną mineralną, która dodatkowo chroniona jest folią budowlaną. Pełni ona dwie funkcje: chroni przed przypadkowym zamoknięciem oraz odrywaniem się kawałków wełny, która niestety nie jest zbyt miła w dotyku. Można również wykorzystać płyty styropianowe lub pianę PUR, bardzo dobrze uszczelniającą wszystkie szpary. Wszystko zależy jednak od klienta.

Stropodachy i ich docieplenia nie mają przed nami tajemnic!

Jako doświadczona firma chętnie podpowiadamy, co będzie najkorzystniejsze w danym domu. W tej branży nie tylko znajomość fachu, ale także umiejętność rozmowy z ludźmi jest bardzo istotna. Prace realizujemy zgodnie z terminem, to jedna z naszych pozytywnych cech. Ponadto jesteśmy dokładni, stawiamy na jakość, a nie ilość wykonanych zleceń. Firma cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony różnych osób, zarówno indywidualnych oraz komercyjnych. Bardzo cieszymy się z tego faktu. Zapraszamy do owocnej współpracy z firmą TERM-HOD. Czekamy na Państwa kontakt.