607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia stropodachów Kraków

Odpowiednia izolacja budynku to klucz do zmniejszenia wydatków za ogrzewanie. W Term Hod oferujemy docieplania stropodachów (Kraków, Warszawa, Radom Wieliczka, Myślenice) wełną, pianką PUR, styropianem i nie tylko. Zadbaj o odpowiednią izolację dachu, a nie straszna Ci będzie sroga zima. 

Odpowiednie ocieplenie dachu w Krakowie to niezwykle istotna kwestia. Poddasze to miejsce, które jest najbardziej narażone na utratę ciepła. Nieprawidłowa izolacja dachu lub jej brak może mieć wpływ na większe wydatki, a także uniemożliwić użytkowanie tej części domu. Dlatego nasza firma oferuje skuteczne i niezawodne ocieplanie dachów (Kraków i okolice).

Jak ocieplić dach w Krakowie? Skuteczne systemy dociepleń poddaszy

Jeśli ocieplenie dachu ma służyć przez wiele lat i dobrze zabezpieczyć daną powierzchnię, niezbędna będzie pomoc fachowców. Term Hod to niekwestionowany lider wśród firm wykonujących izolacje. Wykorzystujemy materiały tylko od sprawdzonych dostawców. W swojej pracy stosujemy wełnę mineralną, styropian i piankę poliuretanową o wysokiej odporności mechanicznej oraz doskonałych parametrach izolacyjnych. Decydując się na ocieplenie poddasza, decydujesz się na szczelny i bezpieczny dach.

Ocieplenia poddaszy mogą być wykonywane przy pomocy wielu różnych systemów dociepleń. Każdy klient ma inne potrzeby, dlatego staramy się dostosować do indywidualnych oczekiwań. Jesteśmy w stanie wykonać docieplenie stropodachu wełną mineralną, styropianem lub pianką poliuretanową. Bez względu na materiał, na jaki się zdecydujesz, możesz być pewien, że wykonamy izolację dachu w dokładny i profesjonalny sposób. 

Wykonywane przez nas ocieplenia sprawią, że z łatwością ogrzejesz poddasze w zimie, będziesz odczuwał niższą temperaturę w lecie, zatrzymasz wilgoć i rozwój grzybów oraz zniwelujesz odgłosy mas powietrza przemieszczających się w wietrzne dni.

Skuteczne ocieplenia dachów

Izolacja dachów płaskich, jak i skośnych nie stanowi dla nas wyzwania. Wykonaliśmy już niejedną izolację w Krakowie, dlatego doskonale wiemy, jakie działania podjąć, aby dach został skutecznie zabezpieczony. Docieplamy stropodachy domów jednorodzinnych, biurowców, hal czy budynków użyteczności publicznej. Z chęcią zadbamy także o Twój dach! Wystarczy jeden telefon, a umówimy stosowny termin, w którym wykonamy izolację. Zabezpieczony dach to w dzisiejszych czasach podstawa. Jeśli chcesz zobaczyć, jak docieplamy dachy w Krakowie – koniecznie zajrzyj do naszych realizacji

Szczelna i trwała izolacja dachu to nasz znak rozpoznawczy. Mamy wiele certyfikatów potwierdzających nasze wysokie kwalifikacje w dziedzinie dociepleń dachów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania, aby nasi klienci mogli cieszyć się pomocą eksperta. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć idealną izolację do potrzeb każdego. Zawsze stawiamy na satysfakcję i zadowolenie naszych klientów. Mnogość rozwiązań i wykorzystywanie najlepszych materiałów od sprawdzonych producentów są gwarancją perfekcyjnie docieplonego dachu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.