607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia – systemy garażowe

Docieplanie garaży Term-Hod

Docieplenia systemów garażowych to usługa, którą wykonujemy dla deweloperów, firm, jak również osób prywatnych. Obsługujemy także spółdzielnie i wspólnoty, które oprócz mieszkań decydują się na budowę kompleksów garażowych dla swoich klientów. Przyjmując zlecenia, szczegółowo omawiamy wszystkie zadania, zlecone nam przez klienta, zawsze będąc gotowym na dialog i współpracę.

Wysoka jakość materiałów

Proponujemy bardzo dobre jakościowo materiały od najlepszych producentów. Wykonanie ocieplenia garażu to nie tylko ochrona przed uciekającym zimnem. Pełni ono również formę zabezpieczenia akustycznego i przeciwpożarowego. Płyty docieplające pokrywa się warstwą kleju, a także tynkiem. Zapewnia to nie tylko estetyczny wygląd, ale także chroni przed wilgocią. Dla wielu osób posiadanie ładnego garażu jest niezmiernie ważne. Wykonując usługi docieplenia garaży, zapewniamy nie tylko ich terminowe wykonanie, lecz także dokładne i estetyczne wykończenie. Wydawać by się mogło, że to tylko miejsce do przechowywania auta, lecz nie zawsze tak jest. Często właściciele mieszkający w blokach wielorodzinnych spędzają w tych miejscach sporo czasu, realizując w nich swoje hobby. Dzięki ładnemu i dobrze wykonanemu wnętrzu przyjemniej i wygodniej jest w nim przebywać.

Zyskaj miejsce do przechowywania pojazdu i nie tylko…

Niezależnie od tego, dla kogo i w jakich ilościach wykonujemy pracę, nasze zaangażowanie i dobra jakość jest zawsze taka sama. Oferujemy ocieplenie termiczne, które powoduje, że w okresie zimowym nie ma problemu z uruchomieniem pojazdu. Latem natomiast, można parkować samochód w garażu, chroniąc karoserię przed słońcem. Przyjmując zlecenia dotyczące pomieszczeń garażowych, zapewniamy ich terminowe wykonanie i dokładne wykończenie. Oferujemy również materiały wysokiej jakości – bezpośrednio od renomowanych producentów, miłych i kontaktowych pracowników o wysokiej kulturze osobistej. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dlatego zależy nam na zadowoleniu klientów.