607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Ocieplanie budynków Skawina

Zmniejszenie emisji zanieczyszczeń i CO2, spadek kosztów za ogrzewanie czy lepszy mikroklimat w pomieszczeniu to jedne z najważniejszych korzyści wynikających z termoizolacji. Nie ulega wątpliwości, że warto zdecydować się na taki krok i zacząć odczuwać realne korzyści, wynikające z ocieplenia. W TERM-HOD doskonale wiemy, co mówimy! Jeśli ocieplanie budynków Skawina, to tylko z nami!

Ocieplanie budynków i jego korzyści

Wyżej wymienione korzyści są odczuwalne od razu po wykonaniu izolacji. To kolejny powód, dla którego warto w nią zainwestować. Ocieplony dom, w którym ściany są suche, bez oznak wilgoci i grzyba ma większą wartość na rynku nieruchomości. To szczególnie ważne, jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, czy też jesteś deweloperem i dostarczasz swoim klientom mieszkania wykonane zgodnie ze sztuką, z najlepszych materiałów budowlanych. Nikt nie chce mieszkać w lokum, w którym jego zdrowie może być zagrożone (wilgoć, pleśń, grzyb) lub w którym koszty ogrzewania będą zbyt wysokie.

Termoizolacja, czyli ocieplenie i nie tylko 

Podstawą termoizolacji budynku jest oczywiście jego ocieplenie. Jednak to niejedyne, co możesz zrobić, by poprawić komfort cieplny w swoim domu i obniżyć rachunki. Oto, co jeszcze wchodzi w skład działań termoizolacyjnych:
– wymiana stolarki okiennej i drzwi,
– wymiana elementów instalacji (stare źródła ciepła, piece, kotły),
– uszczelnienie okien i drzwi. To zapobiega przeciągom, przez które ulatuje ciepło.

Najpopularniejsze izolatory termiczne

Do najpopularniejszych materiałów ocieplających należą niezmiennie styropian i wełna (szklana lub mineralna). Jednak nie wyczerpują one możliwości. Do mniej popularnych, ale coraz częściej używanych należą: piana PUR, termo korek, granulaty, płyty pilśniowe i nie tylko.

Jeśli chcesz ocieplić swój budynek w Skawinie, zgłoś się do nas! Działamy prężnie na tym terenie i w pracach dociepleniowych nie mamy sobie równych! Zadzwoń po szczegóły.