607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Termomodernizacja Radom

Jeśli zmierzasz do poprawy komfortu termicznego w budynku, w którym mieszkasz lub którym zarządzasz, świetnie trafiłeś! W TERM-HOD zajmujemy się modernizacją termiczną budynków mieszkalnych – szczególnie tych dużych, wielorodzinnych. Termomodernizacja Radom? Najlepiej zrób to z nami!

Co składa się na modernizację termiczną?

Termomodernizacja to wiele składowych, które poprawiają efektywność energetyczną w budynkach. Podstawową składową jest oczywiście izolacja przegród zewnętrznych, czyli popularne ocieplanie. To jednak nie wszystkie działania, jakie można wykonać w związku z termomodernizacją. Składają się na nią również:

– wymiana okien i drzwi na bardziej szczelne,
– zadbanie o system HVAC (montaż/wymiana pomp ciepła, klimatyzacji, wysokowydajnych kotłów…),
– zadbanie o odpowiednią wentylację w budynku,
– uszczelnienie luk i pęknięć wokół okien,
– izolacja balkonu.

Dlaczego warto termomodernizować budynki?

Warto, ponieważ to przynosi same korzyści (nie tylko finansowe), a inwestycja stosunkowo szybko się zwraca. Termomodernizacja Radom to sposób na oszczędność na rachunkach i poprawę komfortu życia. Ma również pozytywny wpływ na środowisko, dzięki zmniejszeniu emisji CO2 do atmosfery. Ocieplony dom po kompleksowej termomodernizacji zużywa mniej energii na ogrzewanie i chłodzenie, dzięki czemu jest zdecydowanie bardziej ekologiczny!

Termomodernizacja w Radomiu – tylko z TERM-HOD

Termomodernizacja to szereg działań, tak ważny dla oszczędności właścicieli budynków. Szczególnie w czasach, gdy koszty energii i paliw są wysokie i wciąż rosną… Ocieplenie to prosty sposób, by Twój budynek był bardziej ekonomiczny i ekologiczny. To także sposób na to, by osoby w nim przebywające żyły w sprzyjającym mikroklimacie, bezpiecznym dla ich zdrowia i poprawiającym samopoczucie. Jeśli planujesz termomodernizację w Radomiu, zgłoś się do nas, a zajmiemy się tym od początku do końca!