607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia Myślenice

Jeśli chcesz poprawić komfort cieplny w budynku, nie ma innej drogi, jak prawidłowo docieplić budynek. To podstawowa czynność, jaką należy wykonać, by polepszyć warunki wewnątrz oraz znacznie zredukować koszty ogrzewania i chłodzenia. Docieplenia (Myślenice i nie tylko) to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Potrafimy szybko i trafnie dopasować rodzaj dociepleń do danego budynku i fachowo wykonać prace dociepleniowe.

Izolacja i docieplanie – na czym polegają?

Izolacja budynków to proces „owijania” konstrukcji w materiały ochronne w celu zmniejszenia ilości ciepła traconego lub uzyskiwanego przez budynek. Docieplenie budynku może pomóc w regulacji temperatury wewnątrz, co prowadzi do oszczędności energii i poprawy komfortu cieplnego mieszkańców.

Powszechnie stosowane materiały izolacyjne to płyty styropianowe, włókno szklane, pianka natryskowa, celuloza, wełna mineralna i sztywna płyta piankowa. Każdy materiał ma inne właściwości, które czynią go odpowiednim dla pewnych typów budynków i klimatu. Rodzaj wybranej izolacji powinien być oparty o wymagania instalacyjne i pożądane poziomy wydajności oraz oczywiście – budżet inwestora.

Docieplaj i oszczędzaj!

Nie jest tajemnicą, że ocieplenie zewnętrznych ścian budynków jest najlepszym i najłatwiejszym sposobem na poprawę komfortu cieplnego. Dodatkowo gwarantuje obniżenie kosztów grzania, jak również chłodzenia latem. Czy wiesz, że docieplenie może obniżyć rachunki za energię nawet o 40%? Tak, to możliwe!

Sprawdzony partner od dociepleń w Myślenicach i nie tylko

W TERM-HOD zawsze traktujemy każdego z naszych klientów z najwyższym szacunkiem i podchodzimy do każdego indywidualnie. Uważnie słuchamy wymagań i udzielamy przydatnych wskazówek. W zakresie dociepleń w Myślenicach korzystamy wyłącznie z produktów od zaufanych partnerów, takich jak Izoflex. Dobre materiał i fachowe wykonanie mogą prowadzić do znacznych oszczędności finansowych na kosztach ogrzewania. Ale nie tylko! Zdecydowanie wpływają też na zwiększenie atrakcyjności nieruchomości mieszkalnych na osiedlach czy w centrach miast.