607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia budynków Chorzów

Docieplenia budynków to sposób na znaczne oszczędności na ogrzewaniu, ale nie tylko. To również sposób na zyskanie nowej, zmodernizowanej elewacji. Twój budynek wymaga remontu i zmian? Jego ocieplenie nie spełnia najnowszych norm? Zajmiemy się tym! Jak zwykle profesjonalnie i z użyciem najlepszej jakości materiałów. Jeśli docieplenia budynków Chorzów, to tylko z TERM-HOD.

Czym docieplamy?

Rodzaj izolacji termicznej budynku zależy od wielu czynników i dostosowujemy go indywidualnie. Jednym z najpopularniejszych z nich jest zdecydowanie styropian fasadowy. Jakim styropianem docieplamy w Chorzowie? Grafitowym, białym oraz kropkowanym.

Biały styropian

Popularny i często stosowany rodzaj ocieplenia. Występuje w postaci płyt fasadowych. Jego współczynnik przewodzenia ciepła lambda wynosi 0,035-0,045 W/(m2.K)

Grafitowy styropian

Najcieplejszy ze styropianów, przeznaczony głównie do budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Zawiera w składzie dodatek grafitu lub związki aluminium, mające na celu ograniczenie przewodzenia ciepła. Dzięki temu, że lepiej izoluje, niż jego biały czy kropkowany odpowiednik, można położyć jego cieńszą warstwę.

Kropkowany styropian

Występuje w kolorze białym, z dodatkiem grafitowych kropek. Jest to więc pewnego rodzaju hybryda, łącząca biały styropian z tym grafitowym. Kropki na jego powierzchni to nic innego, jak elementy materiału grafitowego, dodane, by polepszyć jego parametry.

Docieplanie budynku w Chorzowie z najlepszymi fachowcami

Przed podjęciem się docieplania budynku, warto uprzednio odpowiednio zabezpieczyć jego krawędzie oraz dokładnie przygotować podłoże. W TERM-HOD znamy wszystkie zasady skutecznego docieplania, co przekłada się na jakość wykonywanych przez nas prac.

Polepszanie termoizolacyjności budynków do obowiązującego standardu energooszczędnego to często konieczność. Niesie ona jednak za sobą szereg korzyści, na czele z dużymi oszczędnościami. Jeśli planujesz docieplenie budynku w Chorzowie, zrób to z naszą pomocą.