607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplanie elewacji Katowice

Docieplenie elewacji jest istotne do zmniejszenia wydatków za ogrzewanie. W Term Hod oferujemy docieplenie elewacji Katowice styropianem oraz wełną mineralną. Posiadamy również inne materiały, którymi docieplimy Twoją elewację.

Docieplanie elewacji Katowice to niezwykle istotna kwestia. Prawidłowo ocieplony budynek to taki, w którym panują komfortowe warunki termiczne (latem chłodno, zimą ciepło). Termoizolacja to nie tylko wygoda użytkowania, ale również duża oszczędność kosztów na ogrzewaniu, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne.

 

Jak ocieplić elewację w Katowicach? Skuteczne systemy dociepleń elewacji

Jeżeli docieplanie elewacji ma służyć przez wiele lat, powinno być wykonane z dobrej jakości materiałów i przez wykwalifikowanych fachowców. Nasza firma zdecydowanie jest liderem na rynku ociepleń elewacji. Wykorzystujemy materiały od znanych i sprawdzonych dostawców. Do wykonania skutecznej izolacji budynku używamy wełny mineralnej, różnej grubości płyt styropianowych, twardych płyt z okładziną czy ocieplania z pianki PUR. Wybierając do ocieplenia elewacji naszą firmę Term-Hod, stawiasz na profesjonalizm i skuteczność.

Docieplenia elewacji w Katowicach mogą być wykonywane przy pomocy wielu różnych systemów dociepleń. Każdy klient ma inne potrzeby, dlatego podchodzimy w sposób indywidualny do każdego z nich. Bez względu na materiał, na jaki się zdecydujesz, możesz być pewien, że wykonamy ocieplenie Twojej elewacji w profesjonalny sposób.

Wykonane przez nas ocieplenie elewacji pozwoli na zmniejszenie kosztów za ogrzewanie.

Styropian jest skuteczną barierą, która chroni budynek przed wnikaniem powietrza i pary wodnej do wewnątrz, co z kolei chroni nas przed grzybem i wilgocią w naszych domach.

Skuteczne ocieplenie elewacji

Docieplenie elewacji nie stanowi dla nas wyzwania. Wykonaliśmy już wiele ociepleń elewacji w Katowicach, dlatego doskonale wiemy, jakich działań musimy się podjąć, aby elewacja była skutecznie i prawidłowo zabezpieczona. Ocieplamy domy jednorodzinne, hale, czy budynki użyteczności publicznej. Z chęcią zadbamy także o Twoją elewację. Zadzwoń lub napisz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.

Szczelna i trwała elewacja budynku to znak rozpoznawczy naszej firmy. Mamy wiele certyfikatów potwierdzających nasze wysokie kwalifikacje w dziedzinie dociepleń elewacji.

Wiedza, którą regularnie pozyskujemy, umożliwia doradztwo na każdym etapie wykonywanego zlecenia. Zawsze stawiamy na satysfakcję i zadowolenie naszych klientów. Liczy się dla nas dokładność i bezpieczeństwo. W ramach naszej oferty wykonujemy również:  tynki, izolację fundamentów, docieplenia stropodachów, docieplenia systemów garażowych, prace dekarskie, prace remontowo-wykończeniowe, hydroizolacje balkonów i tarasów, montaż rynien i spustów rynnowych. Przekonaj się na własne oczy, że warto nam zaufać i przejdź do wykonanych przez nas realizacji. Kiedy już utwierdzisz się w przekonaniu, że wybór jest oczywisty. Koniecznie daj nam znać i zadzwoń.