607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Termoizolacja Radom

Coraz częściej zgłaszają się do nas firmy, deweloperzy czy właściciele spółdzielni mieszkaniowych z zapytaniem o termoizolację. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że tylko dobrze ocieplony budynek może zagwarantować prawidłowy komfort cieplny. Nawet najlepszej jakości źródło ogrzewania nie zapobiegnie ucieczce ciepłego powietrza. To może zagwarantować tylko termoizolacja! Radom, Katowice, Gliwice, Warszawa czy Kraków – to kilka przykładowych miejscowości, w których świadczymy nasze usługi. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy zająć się również Twoim budynkiem!

Czym jest termoizolowanie?

Termoizolacja to proces, dzięki któremu budynki są odpowiednio izolowane termicznie. Celem tego procesu jest zwiększenie efektywności energetycznej budynku, co pozwala na oszczędności kosztów ogrzewania i klimatyzacji.

Zadaniem termoizolacji jest zatrzymanie powietrza lub innych gazów w swojej strukturze, poprzez stworzenie bariery izolacyjnej. 

Istnieje szereg metod termoizolacji, w zależności od rodzaju budynku i jego konstrukcji, jak również od możliwości finansowych właściciela budynku. Jedną z najpopularniejszych metod izolacji jest ocieplenie ścian zewnętrznych, na przykład za pomocą płyt styropianowych lub wełny mineralnej.

Którędy ucieka ciepło?

Możesz nie zdawać sobie sprawy, jak wiele ciepła ulatuje z Twojego domu tylko przez to, że jest nieocieplony lub niedostatecznie ocieplony. Ciepło ucieka nie tylko przez ściany, ale również górą oraz dołem. W sumie straty ciepła w całym budynku mogą wynosić nawet 50%! Sprawdź, jak to wygląda w przeliczeniu procentowym:

–  ściany: ok. 20-40%,
– okna: ok. 15-25%,
– dach: ok. 15-25%,
– piwnica: ok. 5-10%.

Wykonujemy termoizolacje w Radomiu i nie tylko!

Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera od termoizolacji w Radomiu, to nie zastanawiaj się dłużej. Zawrzyjmy współpracę! Działamy na bardzo szerokim obszarze, obejmującym aż 3 województwa! Mamy ogromne doświadczenie w termoizolacji budynków wielorodzinnych, jak i jednorodzinnych. Zadzwoń, a na pewno się dogadamy.