607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Izolacja fundamentów Skawina

Zapobiegaj przedostawaniu się wilgoci i zimna do Twojego domu! Nawet jeśli mieszkasz na terenie szczególnie narażonym na wysoki poziom wód. Mamy skuteczne metody, aby zabezpieczyć również takie konstrukcje. Należy do nich między innymi odpowiednia izolacja fundamentów. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Skawinie, ale również w innych miastach w woj. małopolskim. Zgłoś się do nas, a zadbamy o to, by Twoje fundamenty wytrzymały wiele dekad!

Hydroizolacja fundamentów

Hydroizolacja, czyli izolacja przeciwwilgociowa jest sposobem na to, by zabezpieczyć konstrukcję budynku przed negatywnym wpływem wilgoci. Hydroizolacja fundamentów jest niezbędna, aby mury budynku nie nasiąkały wodą. Ważne jest zabezpieczenie fundamentów przy pomocy odpowiednich materiałów budowlanych, żeby z biegiem czasu, przy intensywnej eksploatacji powierzchni, nie pojawiła się wilgoć, a wskutek jej działania problemy z pleśnią. 

To, czy fundamenty wymagają hydroizolacji, zależy m.in. od rodzaju gruntu czy poziomu wód gruntowych. Izolacja przeciwwilgociowa to gwarancja trwałości fundamentów.

Odpowiedni materiał izolacyjny ma znaczenie!

Do najpopularniejszych materiałów izolacyjnych należą m.in. wełna mineralna, styropian, pianka poliuretanowa oraz folie paroizolacyjne. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, dlatego przed wyborem najbardziej odpowiedniego materiału izolacyjnego dla konkretnej konstrukcji należy rozważyć wszystkie pozytywy i negatywy. Należy pamiętać, że izolacja fundamentów jest tylko jednym z aspektów efektywności energetycznej budynku. Dlatego też powinna być stosowana w połączeniu z innymi działaniami.

Izolacja fundamentów w Skawinie – najlepiej z nami!

Chyba nikt nie chciałby przebywać, mieszkać czy pracować w zawilgoconym, zimnym budynku, z grzybem i pleśnią na ścianach. Aby zapobiec takiej sytuacji, należy zainwestować w odpowiednią izolację fundamentów. Nie martw się, jeśli nie masz pojęcia jak się do tego zabrać, ile to kosztuje i jak się ją wykonuje. Zdaj się na nas!