607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia budynków Katowice

Wykonujemy profesjonalne docieplenia budynków (Katowice). Jesteśmy sprawdzoną firmą, która zrealizuje dla Ciebie termoizolację na dowolnym obiekcie. Szybko, sprawnie i dokładnie. Ponadto oferujemy darmowe oględziny i szybką wycenę. 

Najistotniejsze powód, dla którego powinno się zainwestować w ocieplenie budynku w Katowicach, jest niewątpliwie aspekt ekonomiczny. Koszty ogrzewania ocieplonego budynku w okresie zimowym są nawet kilkadziesiąt razy niższe. Jednak to nie koniec korzyści. Docieplony dom w Katowicach to także większy komfort w lecie. Gruba izolacja powoduje, że w pomieszczeniach jest chłodniej i ciszej.

Kompleksowe docieplanie budynków Katowice pianką PUR, wełną, styropianem

Zajmujemy się docieplaniem budynków na terenie Katowic – zarówno mieszkalnych, jak i tych przemysłowych. Ocieplamy domy wełną, styropianem lub pianką PUR. Bez względu na metodę, jaką wybierzesz, gwarantujemy fachowe wykonanie. Do głównych zalet materiałów, które stosujemy, należą:

  • pianka PUR – idealny materiał izolacyjny i uszczelniający, który jest w stanie dopasować się do każdej. Jest odporna na szeroki zakres temperatur, a także jest odporna na różnego rodzaju grzyby i pleśnie,
  • wełna mineralna – do jej podstawowych zalet należy wysoka izolacyjność cieplna, akustyczna, wysoka ognioodporność, paroprzepuszczalność, 
  • styropian – najpowszechniejszy materiał termoizolacyjny. Niezwykle łatwy w montażu i o stosunkowo niskiej cenie. Wykonywane przy jego użyciu termoizolacje są szybkie i efektywne. Ponadto istnieje małe prawdopodobieństwo popełnienia błędu przy wykonywaniu elewacji tą metodą.

Jaki materiał wybrać do ocieplenia domu?

Kwestia wyboru materiału izolacyjnego to kwestia wymagająca odpowiedniego rozważenia. Od niego zależy efektywność energetyczna, zmniejszenie rachunków za ogrzewanie oraz czas, przez jaki będzie nam służyć termoizolacja. Zarówno pianka PUR, styropian, jak i wełna ma wady i zalety. Ważne, aby dopasować odpowiedni materiał do swoich oczekiwań oraz możliwości finansowych. Każda izolacja pozwoli zaoszczędzić pieniądze i dobrze przygotować dom na nadchodzące zimy. 

Ocieplanie budynków w Katowicach przez Term-Hod

Dokładność i zaangażowanie to tylko kilka cech naszego zespołu. Właściwa izolacja wykonana przez Term-Hod zapobiegnie utracie energii i zmniejszy koszty ogrzewania, które ciągle windują w górę. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie porządnej sumy pieniędzy i ograniczenie zużycia ogrzewania do minimum. Właściwa izolacja zatrzyma ciepło w środku budynku i pozytywnie wpłynie na środowisko. Błędy wykonawcze zdarzają się bardzo często podczas wykonywania prac remontowych przez niekompetentnych lub nierzetelnych ludzi. Dlatego usługi ocieplania i docieplania budynków należy wykonywać wyłącznie z udziałem fachowej ekipy, przeszkolonej w zakresie wykonywanie sprawdzonych izolacji, a także wyposażonej w fachowy sprzęt i wysokiej klasy materiał izolacyjny. Wykonaj do nas telefon już dziś, a przyjedziemy i dokonamy bezpłatnych oględzin. Ponadto zapewnimy szybką wycenę i najlepszą realizację.