607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia budynków Radom

Twój dom lub budynek, którego jesteś zarządcą nie spełnia aktualnych norm ociepleniowych? Czas coś z tym zrobić! Najlepiej zatrudnić fachową firmę, która zajmuje się właśnie tą dziedziną „budowlanki” i jest w tym wyspecjalizowana w 100%. Po docieplenia budynków Radom zapraszamy oczywiście do TERM-HOD.

Docieplanie budynków w Radomiu

Aby osiągnąć idealny komfort cieplny, niezbędne jest docieplenie budynku, który jest nieprawidłowo lub zbyt słabo ocieplony. Często docieplenie można wykonać na istniejącym już ociepleniu, co znacznie przyspiesza i uławia pracę. Takie działania muszą być jednak poprzedzone dokładną analizą, oględzinami i zapoznaniem się z dokumentami budynku. Tym może zająć się tylko doświadczona firma, taka jak nasza.

Izolowanie termiczne

Izolacja termiczna jest jednym z kluczowych elementów, które pozwalają na zwiększenie efektywności energetycznej budynków. Polega ona na umieszczeniu specjalnych materiałów izolacyjnych w ścianach, dachach, stropach, podłogach, a nawet fundamentach. Zadaniem izolacji jest zapobieganie ucieczce ciepła z wnętrza budynku.

Izolacja termiczna to wiele korzyści, takich jak:

  • obniżenie rachunków za ogrzewanie i klimatyzację,
  • poprawa komfortu cieplnego w budynku,
  • ochrona przed grzybami, pleśnią i wilgocią,
  • zwiększenie trwałości budynku,
  • ochrona środowiska poprzez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych.

Jednak aby izolacja termiczna mogła spełnić swoje zadanie, ważne jest, aby była ona prawidłowo zainstalowana. Należy zwrócić uwagę na takie kwestie jak szczelność połączeń i brak mostków termicznych, które mogą negatywnie wpływać na efektywność izolacji. Docieplenia budynków Radom wykonasz właśnie u nas. Dbamy o wszystkie kwestie termoizolacyjne, nie tylko ocieplamy!

Docieplanie = oszczędzanie!

Docieplenie zewnętrznych ścian budynku jest jednym z najlepszych i najłatwiejszych sposobów, aby poprawić komfort cieplny we wnętrzach. Znacznie obniża koszty grzania zimą czy chłodzenia latem. Czy wiesz, że dzięki dociepleniu budynku (Radom) możesz oszczędzić nawet 40% za energię? Docieplając inne części budynku, jak stropodachy, balkony czy fundamenty, oszczędności mogą wynieść jeszcze więcej! Skontaktuj się z nami i postaw na inwestycję, która szybko się zwraca. Postaw na docieplenia z TERM-HOD