607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia elewacji Myślenice

Firma TERM-HOD zajmuje się kompleksowymi pracami budowlanymi. Istnieje od niedawna, jednakże dzięki swojej ofercie docieplenia elewacji Myślenice, zainteresowała szerokie grono klientów indywidualnych oraz zakłady pracy i inne podmioty. Zatrudnia w swoich szeregach, najlepszych specjalistów w branży. Przeznacza znaczną ilość środków, na doszkalanie swoich pracowników. Ma to dla niej duże znaczenie. Każdego roku bowiem i w tej dziedzinie, podobnie jak w innych branżach zmieniają się trendy. Chcąc być na bieżąco, należy niestety zainwestować w kursy. Te koszty zwrócą się bardzo szybko i zaprocentują bardzo dobrymi wynikami. Solidna i terminowa praca, prezentująca się bardzo efektownie, będzie zadowoleniem dla coraz większej liczby klientów. Wiele osób nam zaufało. Wynika to z naszych wewnętrznych statystyk. Rośnie systematycznie liczba naszych usługobiorców, co nas bardzo cieszy. Otrzymujemy wiele pochwał zarówno ustnych jak i pisemnych. Nie boimy się zatrudniać, także młodych absolwentów, przynoszą oni do naszej firmy nowoczesne rozwiązania, przyczyniając się do jeszcze lepszego rozwoju naszej działalności. Dzięki temu stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni.

Stosowane materiały.

Nasi klienci są bardzo przywiązani do tradycyjnych metod, docieplania elewacji Myślenice. Popularny styropian i wełna mineralna jeszcze bardzo długo, będą pełnić pierwszorzędną rolę w naszych zleceniach. Alternatywą do nich są też inne materiały, między innymi: polistyren ekstrudowany XPS, płyty poliuretanowe, płyty ze sztywnej piany fenolowej i inne. Znane styropiany, będą jeszcze przez wiele lat podstawowym materiałem, ocieplającym nasze domy i mieszkania. Istnieją jego różne rozmiary, od bardzo cienkich do 15 cm, na życzenie klienta można zamówić jeszcze grubsze. Oczywiście do tego potrzeba, odpowiedniego kleju oraz specjalnej siatki z włókna szklanego, żeby całość tworzyła jednolitą powierzchnię i trzymał się na niej tynk zwykły lub ozdobny. To zależy od klienta. W momencie, gdy jest niezdecydowany, zawsze pomożemy w dokonaniu wyboru. Następnie wystarczy całość pokryć odpowiednim kolorem farby i całość będzie gotowa. Zakłady pracy lub inne jednostki gospodarcze starają się wykorzystywać bardziej nowoczesne materiały. Są one droższe ale też trwalsze. Bardzo modne są płyty termoizolacyjne z połyskiem. W zależności od wybranego materiału i klienta, wszystkich traktujemy z taką samą powagą.

Przygotowywanie powierzchni.

Wydawałoby się, że docieplenia elewacji Myślenice, to jest zadanie bardzo proste. Niestety nie wystarczy przykleić płyty styropianowe. Należy w pierwszej kolejności przygotować ścianę. Musi ona być gładka, sucha, pozbawiona zanieczyszczeń. Warto wykonać próbę nośności podłoża. W tym celu w różnych miejscach przykleja się niewielkie części styropianu. Po dwóch, trzech dniach będzie można sprawdzić stan powierzchni. Gdy podczas próby oderwania ze ściany, stary tynk pozostanie na miejscu, możemy przystąpić do prac. Jeżeli się jednak okaże, że wraz z materiałem budowlanym odchodzi tynk, trzeba go skuć z całej powierzchni. Taka ścianę należy wówczas zagruntować. Po wyschnięciu można przystąpić do klejenia płyt styropianowych. Klej nakłada się na całą powierzchnię płyty i mocno dociska do ściany. Podczas gdy powstaną nierówności, należy je wygładzić specjalnym papierem ściernym, aby powierzchnia była gładka. Ważne jest aby po pokryciu ściany siatką i kolejną warstwą kleju, nie odznaczały się poszczególne miejsca łączenia.
Nasza firma TERM-HOD dba o te najmniejsze szczegóły. Bo ważny jest efekt końcowy, świadczący o wykonawcy.

Docieplenie elewacji Myślenicach przez Term-Hod
Prace wykończeniowe Term-Hod

Dla kogo pracujemy?

Firma ogólnobudowlana TERM-HOD nie wybiera sobie klientów. Nie ma znaczenia, czy jest to osoba prywatna, zakład pracy, placówka oświatowa. Wszyscy są traktowani w taki sam sposób. Jesteśmy poważnym zakładem. Nasi doskonali fachowcy starają się jak najlepiej wykonywać powierzone im zadania. Docieplenia elewacji Myślenice są doskonałą wizytówką. Nasza ekipa jest bardzo dokładna, przykłada bardzo dużą uwagę do estetyki. To bowiem świadczy o nas i jednocześnie jest naszą dobrą reklamą. Dzięki niej zdobywamy nowych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że konkurencja jest bardzo duża. W takiej sytuacji klient jest dla nas najważniejszy. Bardzo zadowolone z naszej pracy były placówki oświatowe, które patrząc na specyfikę ich pracy można praktycznie ocieplać w trakcie wakacji. Nie ma wtedy w pobliżu dzieci jak i dorosłych. Wiadomo, że podczas takich prac potrzebne jest stosowne rusztowanie. Staramy się więc tak zorganizować prace, aby w terminie zakończyć. Mając już pewne doświadczenie potrafimy ocenić i przewidzieć niektóre sytuacje.

Nasze zadania.

Specjalizujemy się w wielu dziedzinach, jedną z nich są ocieplania domków i budynków. Praktyka i doświadczenie naszych pracowników, umożliwia nam zaplanowanie robót z wyprzedzeniem. Najczęściej kończymy prace zgodnie z zawartą umową. Jeżeli widzimy, że z pewnych względów nie podołamy zadaniom. W takim momencie zatrudniamy, tymczasowo dodatkowych fachowców, aby nie zawieźć klienta. Dla nas najważniejszy jest każdy klient. Cieszy firmę TERM-HOD zadowolenie i uśmiech usługobiorcy. Wiemy wtedy, że wykonaliśmy zadanie na medal. Pracujemy przez cały rok, chyba, że warunki atmosferyczne nie sprzyjają pracom na zewnątrz. Zajmujemy się wówczas wewnętrzną stroną ocieplenia. W domkach jednorodzinnych często ocieplane są szczyty wełną mineralną. Zdarzają się sytuacje, że klientowi zależy na zachowaniu oryginalnych, ceglanych ścian i życzy sobie styropian wewnątrz budynku. Nie jest to może zbyt dobre rozwiązanie. Jednakże zawsze staramy się zaspokoić potrzeby klienta, żeby nie zawieźć jego zaufania.

Co jeszcze robimy?

Firma TERM-HOD wykonuje wiele prac. Począwszy od gruntownych remontów. Odnawiamy także dachy, zakładamy rynny. Na życzenie klienta elewację budynku możemy wykończyć klinkierem lub innym aktualnie dostępnym materiałem. Nasza świetna ekipa wykonuje rożnego rodzaju tynki z piaskowców i innych nowoczesnych materiałów. Jesteśmy przede wszystkim dla klienta i żadnej pracy się nie boimy. Nasi pracownicy doskonale radzą sobie ze wszystkimi powierzonymi im zadaniami. Potrafią się wspaniale uzupełniać. Przede wszystkim są bardzo odpowiedzialni i dokładni w swoim fachu. W związku tym efekt końcowy jest zadowalający nawet dla najwybredniejszego klienta. Pracownicy dbają bardzo o bezpieczeństwo w czasie pracy. Niekiedy jest to praca na wysokim rusztowaniu. W związku z tym należy wykazać się stosownymi uprawnieniami. Zaświadczenie takie co jakiś czas należy odnowić, uczestnicząc w specjalnym szkoleniu, po ukończeniu którego uzyskuje się stosowne świadectwo do tego typu prac. Ważne są również badania lekarskie wykonywane przez odpowiednich specjalistów, medycyny pracy. Wiadomo, praca na budowie niesie za sobą bardzo wiele zagrożeń. Istnieje duże zapylenie. Nie każdy więc może pracować w tym zawodzie. Bezpieczeństwo, terminowość, uczciwość to są bardzo ważne cechy charakteryzujące naszą firmę.