607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Ocieplanie budynków Katowice

Niezależnie od tego, czy Twój budynek dopiero powstaje, czy też istnieje od dawna i wymaga termomodernizacji – możesz zgłosić się do nas. Ocieplanie budynków w Katowicach (i nie tylko) to nasza specjalność. Świadczymy kompleksowe usługi dociepleniowe dla osób prywatnych i firm. Dowiedz się więcej o ociepleniach!

Zyskaj komfort cieplny w swoim budynku i nie tylko!

Odpowiednie ocieplenie budynku to nie tylko znaczne oszczędności na ogrzewaniu. To także poprawa poziomu temperatury wilgotności wewnątrz. I to przez cały rok! Przekłada się to na zdrowie i lepsze samopoczucie użytkowników oraz mieszkańców. To jednak nie wszystkie korzyści wynikające z ocieplania budynków (Katowice). Dobra termoizolacja zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni oraz poprawia izolację akustyczną.

Ocieplanie? To się opłaca!

Odpowiednia termoizolacja może przynieść szereg korzyści! Docieplone ściany zewnętrzne to skuteczne zabezpieczenie nie tylko przed zimnem, ale również przed wiatrem. To też poprawa komfortu akustycznego w domu, czyli ochrona przed hałasem z zewnątrz, co gwarantuje komfort i ciszę. Ocieplanie budynków (Katowice) wpływa również na zachowanie właściwej wilgotności w pomieszczeniach i minimalizowanie rachunków. Ocieplanie to same korzyści!

Ocieplanie balkonów 

W procesie zatrzymania ciepła w budynku bardzo ważna jest właściwa izolacja balkonów. Jest to miejsce, gdzie zazwyczaj powstają mostki termiczne, przez które ucieka ciepło. Balkony powinny być więc odpowiednio ocieplone i to z każdej strony. Nie należy to do łatwych zadań. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na dobre mocowanie materiału izolacyjnego na spodzie balkonu, najlepiej za pomocą kołków.

Sprawdzony wykonawca ociepleń i nie tylko

Jeśli szukasz dużej, sprawdzonej firmy zajmującej się kompleksowo ociepleniami różnych części budynków – właśnie znalazłeś. Nie jesteśmy firmą z przypadku. Jesteśmy na rynku od lat, mamy więc naprawdę duże doświadczenie. Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę z najlepszymi!