607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Termoizolacja Gliwice

Działania termoizolacyjne mają na celu zatrzymanie ciepła i energii wewnątrz budynków. To wpływa na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania czy chłodzenia oraz poprawia warunki bytowe. Dodatkowo dobrze ocieplona budowla emituje mniej dwutlenku węgla, więc jest to działanie również ekologiczne – a nie tylko ekonomiczne. Jeśli termoizolacja Gliwice, to najlepiej z pomocą TERM-HOD!

Na czym polega?

Termoizolacja (Gliwice) polega na umieszczeniu specjalnych materiałów izolacyjnych w przegrodach budynków (ścianach, dachu, podłogach i nie tylko), w celu zwiększenia efektywności energetycznej. Dzięki takim działaniom ciepło jest lepiej utrzymywane wewnątrz, co pozwala znacznie zredukować koszty ogrzewania czy klimatyzacji. Termoizolacja może być wykonana z różnych materiałów, a najpopularniejsze z nich to wełna mineralna, styropian czy pianki poliuretanowe.

Termiczne izolacje na Śląsku

Budynki można ocieplać i izolować za pomocą wielu materiałów izolacyjnych i narzędzi. W TERM-HOD – firmie z wieloletnim doświadczeniem – dbamy o ich odpowiedni dobór. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami handlowymi, którym ufamy od lat. Dzięki temu wiemy, że proponujemy naszym klientom rozwiązania, które wytrzymają lata, a nawet dekady.

Ocieplenie i termoizolacja w Gliwicach

Izolacja termiczna budynku jest ważnym elementem zmniejszenia zużycia energii i poprawy komfortu na wielu płaszczyznach. Zmniejsza transfer ciepła z wnętrza na zewnątrz i odwrotnie. To pomaga utrzymać temperaturę wewnątrz budynku na komfortowym poziomie, obniża rachunki za energię, jak również chroni środowisko naturalne poprzez redukcję emisji z urządzeń grzewczych i chłodzących. Izolacja termiczna może być osiągnięta na kilka sposobów, w tym głównie przy użyciu materiałów izolacyjnych, ale także uszczelniania, wymianie źródeł ciepła czy usunięcia mostków termicznych. Zajmujemy się termoizolacją w Gliwicach nie od dziś. Chętnie podejmiemy wyzwanie ocieplenia również Twojego budynku.