607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

DOCIEPLANIE ELEWACJI KRAKÓW

Firma TERM-HOD posiada bardzo bogatą ofertę. Jedną z nich są docieplenia elewacji Kraków. Powstała ona stosunkowo niedawno, jednakże jej właściciele posiadają bogatą wiedzę w branży budowlanej. Ponieważ pojawiają się na rynku materiały, o coraz lepszej jakości. W związku z tym, żeby być na bieżąco zatrudnione osoby, korzystają z ofert szkoleniowych różnych firm. Kierownictwo nie żałuje środków na ten cel, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że skutecznie wpłynie to na jej rozwój. Oczywiście szansę zatrudnienia posiadają również osoby młode, wnoszące niekiedy inne spojrzenie, które znajduje zastosowanie w praktyce. Każdy klient ma możliwość zapoznania się z tym w jaki sposób przebiegać będą prace od momentu ich rozpoczęcia aż do efektu końcowego. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze służymy radą. W okresie naszej działalności zdobyliśmy zaufanie bardzo wielu osób, które polecają naszą firmę swoim znajomym i rodzinie. Bardzo nas ten fakt cieszy. Staramy się więc, jak najlepiej zrealizować powierzone nam zadanie.

Wykorzystywane materiały.

Najczęściej wykorzystywanymi materiałami są, różnej grubości płyty styropianowe oraz wełna mineralna. Jednakże istnieją także inne materiały, które mogą doskonale uzupełniać te znane nam od lat. Wśród nich znajdziemy między innymi twarde płyty z okładziną, termoizolacje z połyskiem, ocieplanie z pistoletu. Wykonując docieplenia elewacji Kraków, staramy się zawsze dobierać materiały najlepszej jakości, jakie pojawiają się na naszym rynku. Dlatego firma TERM-HOD chce być na bieżąco w tym temacie. Klienci indywidualni z reguły życzą sobie tradycyjny styropian. Problemem pozostaje jednak jego grubość. Zawsze doradzimy i pomożemy wybrać. Większe podmioty gospodarcze, stawiają na nowoczesność i wybierają panujące w danej chwili trendy. My do wszystkich podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Prace nasze wykonujemy bardzo staranie, profesjonalnie a przede wszystkim terminowo. Wykonanie powierzonego nam zlecenia w określonym czasie, umacnia naszą pozycję w tej branży. Dodatkowo jesteśmy konkurencyjni jeżeli chodzi o ceny. Zawsze można z nami uzgodnić. Staramy się tak rozwiązać ten problem, aby obydwie strony były bardzo zadowolone.

Prace przygotowawcze.

Prace przy ocieplaniu budynku mieszkalnego lub innego obiektu wymagają między innymi, przygotowania odpowiedniego podłoża. Powinno ono przede wszystkim być suche oraz oczyszczone z kurzu i brudu. Docieplenia elewacji Kraków wykonywane przez firmę TERM- HOD, są zawsze wykonane bardzo dokładnie. Przed przystąpieniem do konkretnych prac, fachowcy sprawdzają między innymi nośność podłoża. W tym celu w różnych miejscach, przyklejają małe kwadraty styropianu, wielkości 20×20 cm. Po na przykład trzech dniach próbują je oderwać. Sposób w jaki styropian oderwie się od podłoża, daje odpowiedź na pytanie. Jaka jest jego nośność? Jeżeli wraz z materiałem ocieplającym, zaczną odpadać bardzo duże kawałki tynku, należy w pierwszej kolejności pozbyć się jego z tych słabych powierzchni. Dopiero tak przygotowana ściana nadaje się do położenia odpowiedniego materiału. Zwrócić uwagę należy także, żeby nie było żadnych dużych dziur. Jeżeli takie miejsca gdzieś występują wskazane jest, żeby je wyrównać odpowiednią zaprawą oraz zagruntować specjalnym środkiem, w zależności od tego jaka to jest ściana. Teraz już można przystąpić do konkretnych prac. Na płyty styropianowe nakłada się oczywiście zaprawę i przykleja je do ściany bardzo mocno dociskając. Najczęściej prace takie wykonywane są z rusztowania należy zadbać, aby było ono odpowiednio ustawione i nie zagrażało bezpieczeństwu pracujących osób.

Co dalej?

Przyklejone płyty styropianowe, szczególnie na ich łączeniach powinny być idealnie dopasowane. Gdy jednak występują jakieś nierówności są one wygładzane, gruboziarnistym papierem ściernym. Ich powierzchnia musi bowiem być, idealnie gładka. Docieplenia elewacji Kraków wykonywane przez TERM-HOD są zawsze estetyczne. Dlatego pracownicy starają się, aby powierzchnia była bardzo równa. W przeciwnym wypadku mogłyby być widoczne kształty, kładzionego materiału a byłoby to bardzo brzydkie. W kolejnej fazie prac nakłada się na taki styropian siatkę z włókna szklanego, która ma chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi i być podkładem do nałożenia zaprawy klejowej w taki sposób, aby siatka była niewidoczna. Taką ścianę pokrywa się tynkiem. W razie wątpliwości klienta, pomożemy w doborze odpowiedniego. Ostatnim etapem prac jest najczęściej malowanie. Najlepiej do takich robót zatrudnić właśnie fachową ekipę. Będziecie mieli Państwo pewność, że Wasz dom będzie się dobrze prezentował. Nie będzie widać żadnych błędów budowlanych. My doskonale zdajemy sobie sprawę, że klienci bywają bardzo często, niesamowicie wybredni i zwracają szczególną uwagę na to, aby im nie poniszczyć otoczenia. Wiemy doskonale, że ta zielona infrastruktura nie jest tania, więc odpowiednio zabezpieczamy teren, żeby nic nie uległo zniszczeniu.

Dla kogo pracujemy?

Firma nasza świadczy usługi nie tylko dla klientów indywidualnych. W okresie wakacyjnym mamy bardzo dużo zleceń, od placówek oświatowo-wychowawczych. Terminy te są wtedy bardzo napięte.
Wiadomo okres letni szybko mija a zakres prac jest bardzo duży. Duże powierzchnie budynków, czasami niesprzyjające warunki atmosferyczne, uniemożliwiają nam pracę . Zawsze jednak podpisując umowę bierzemy to pod uwagę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na czas musi być oddany budynek do użytku. Dzięki zaradności i pracowitości firma TERM-HOD zawsze terminowo wywiązuje się ze swojego zadania. Dzięki temu ufają nam klienci, którzy zadowoleni są z efektu końcowego. My dbamy o estetykę i staramy się wszystko staranie wykonywać. Mamy w naszych szeregach wspaniałą ekipę specjalistów. Każdy wie co ma robić i jeden drugiemu nie przeszkadza. Taki zgrany zespół, naprawdę potrafi bardzo dużo zdziałać. Zawsze staramy się zachować bezpieczeństwo swoich pracowników, a także osób znajdujących się w pobliżu.

Co oferujemy?

TERM-HOD to przede wszystkim firma z dużym doświadczeniem i profesjonalną kadrą. Oprócz ociepleń, oferujemy także nowoczesne elewacje, z różnych płyt i aktualnie nowoczesnych materiałów. Remontujemy mieszkania, wymieniamy dachy i rynny. Praktycznie zajmujemy się wszelkimi pracami budowlanymi. Śledzimy na bieżąco panujące trendy na rynku i wdrażamy je do naszej działalności. Bardzo istotne było zatrudnienie, najlepszych fachowców w tej branży.
Usługi świadczone są dla osób indywidualnych, różnych zakładów pracy, budynków użyteczności publicznej i oświatowej. Chcemy aby nasi usługobiorcy, byli w pełni zadowoleni. W przypadku każdej niezdecydowanej osoby, staramy się na miejscu budowy lub remontowanego domu, osobiście ocenić sytuację i doradzić najodpowiedniejszą dla danej posesji grubość styropianu. W tym przypadku różne są gusta klientów. My staramy się dostosować, ewentualnie podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy dla naszych klientów.