607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Ocieplanie Łódź

Poprawa temperatury i utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności to jedne z wielu zalet, jakie niesie za sobą ocieplenie budynku. Kolejna z nich to oczywiście znaczne oszczędności, które będą odczuwalne w bardzo szybkim czasie. Ocieplanie (Łódź) to najprostsza droga do oszczędności na energii elektrycznej i zyskania pięknej elewacji, która będzie wizytówką każdego domu czy bloku. 

Ocieplanie się opłaca!

Właściwie przeprowadzona termoizolacja to same korzyści! Ocieplenie ścian zewnętrznych to skuteczna ochrona przed chłodem i wiatrem. To również odcięcie się od hałasu z zewnątrz, czyli poprawa komfortu akustycznego w budynku. Ocieplanie Łódź to jednak przede wszystkim oszczędności, które są widoczne gołym okiem i można je odczuć niemal od razu po wykonanym ociepleniu. Jeśli jednak owo ocieplenie ma spełniać swoją funkcję w 100% i służyć przez dekady, musi zostać wykonane zgodnie ze sztuką. Najlepiej zlecić to zadanie fachowcom z TERM-HOD.

Sposoby na ocieplanie budynków

Budynki mogą być ocieplone na różne sposoby i przy użyciu różnych materiałów ociepleniowych. Do tych najpopularniejszych należą: styropian (w różnych wersjach kolorystycznych) i wełna mineralna. Jednak materiał do ocieplenia należy dostosowywać indywidualnie – dobierając go do specyfiki budynku, obecnego już ocieplenia (jeśli było wykonane) i oczywiście od preferencji właściciela.

Styropian 

Decydując się na wybór styropianu, jako swój materiał ociepleniowy, mamy do wyboru 3 jego rodzaje: 
– biały (standardowa wersja, występująca w postaci płyt fasadowych. Współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) wynosi w tym przypadku 0,035-0,045 W/(m2.K),
– szary (grafitowy): idealnie sprawdza się w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Swój kolor zawdzięcza dodatkom grafitu lub związków aluminium. Charakteryzuje się dobrą izolacją cieplną (lepszą niż w przypadku innych styropianów),
– kropkowany – jest połączeniem wersji białej z tą grafitową. To biały styropian z domieszką elementów materiału grafitowego, które, choć trochę, mają polepszyć jego parametry cieplne.

Jeśli ocieplanie Łódź, to tylko z TERM-HOD. Mamy rzeszę zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać i nie żałują. Dołącz do ich grona.