607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Termoizolacje Myślenice

Pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania, poprawia codzienny komfort użytkowników i mieszkańców i wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. Dobrze ocieplony dom emituje do atmosfery znacznie mniej dwutlenku węgla. Chcesz upiec aż 3 pieczenie na jednym ogniu? Zainwestuj w termoizolację! Myślenice to jedno z miast, na terenie którego świadczymy swoje usługi.

Czym jest termoizolacja?

Termoizolacja, czyli izolacja termiczna, to zwykle kombinacja czynności, która zmniejsza przepływ ciepła z jednego miejsca do drugiego. Działa ona poprzez zatrzymanie powietrza lub innych gazów w swojej strukturze, tworząc barierę izolacyjną pomiędzy dwoma środowiskami. Izolacja termiczna może być stosowana w celu zmniejszenia strat energii w budynkach i procesach przemysłowych, czyniąc je bardziej wydajnymi i opłacalnymi. Termoizolacja jest często stosowana w dachach, ścianach, podłogach, rurach i kanałach w celu zmniejszenia strat energii.

Termoizolacja sposobem na obniżenie rachunków

Termoizolacja Myślenice wpływa nie tylko na zwiększenie codziennego komfortu życia mieszkańców budynków. To także sposób na niemałe oszczędności na ogrzewaniu. Szczególnie odczuwalne w sezonie grzewczym oraz przy obecnych kosztach energii grzewczej. Choć inwestycja w termoizolację może wydawać się niemała, bardzo szybko się zwraca.

Zapobieganie utratom ciepła

Zastanawiasz się, którędy ucieka najwięcej ciepła w (nieocieplonym) budynku? Choć zależy to od wielu czynników, rodzaju budynku itp. można przyjąć szacowane, procentowe wartości:

– ściany – 20-40%,
– dach – 15-25%,
– okna – 15-25%,
– piwnica – 5-10%.

W sumie, w nieocieplonych budynkach straty ciepła mogą wynieść nawet 50%! Warto temu zapobiegać. Najlepiej z naszą pomocą. Wykonujemy termoizolacje Myślenice oraz na szerokim obszarze, obejmującym 3 województwa. Zadzwoń, a dogadamy wszelkie szczegóły i wycenimy (darmowo) naszą pracę.