607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Izolacja fundamentów

izolacja fundamentów Trzemieśnia Term-Hod

Zajmując się izolacją fundamentów zapewnimy naszym klientom, że ich domy i inne budowle zostaną pozbawione wilgoci. Nie będą także wchłaniały wody, gdy znajdują się na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych. Doświadczeni pracownicy wykonujący tego typu zadania potrafią na miejscu ocenić jaką izolację fundamentów zastosować przy danym budynku. Tak, żeby zapewnić oczekiwane rezultaty. Pomocne przy tym będą szczegółowe plany budowy. Tam znajdujemy najczęściej wstępną odpowiedź na nurtujące nas pytanie odnośnie do rodzaju potrzebnego materiału. Po zapoznaniu się z planami oraz z ukształtowaniem terenu i materiałami budowlanymi do budowy fundamentów pod nowy budynek można ocenić, który produkt będzie najlepszy.

Ekipa do zadań specjalnych!

Nasi pracownicy mogą pochwalić się długoletnim stażem pracy oraz licznymi szkoleniami, w jakich uczestniczą na bieżąco. Bacznie obserwujemy bowiem rynek budowlany i pojawiające się nowości, które stosujemy z powodzeniem w praktyce u naszych Klientów.

Przeciwwodne i przeciwwilgociowe izolacje fundamentów

W zasadzie izolacje fundamentów możemy podzielić na dwie kategorie: przeciwwodne oraz przeciwwilgociowe. Wszystko zależy od warunków glebowych, na jakich wybudowany został dom. Również od tego, czy mamy do czynienia z budynkiem podpiwniczonym, czy jest to tzw. „wysoki parter” ( dom niepodpiwniczony ). Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku potrzebna jest izolacja. Nawet budynek nieposiadający piwnicy narażony jest na wchłanianie wilgoci z zewnątrz. Często nawet jeszcze bardziej niż taki z głęboką piwnicą.

Wykorzystując wysokiej jakości materiały, zapewnimy jednym, jak i drugim właścicielom odpowiednią ochronę przed zawilgoceniem ścian, które wpijając wodę mogą zacząć stwarzać bardzo poważne problemy. Zaufaj profesjonalistom od izolacji fundamentów i nie tylko!