607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Termoizolacje Katowice

Mieszkasz na Śląsku i planujesz budować dom? A może jesteś zarządcą spółdzielni mieszkaniowej czy deweloperem? Nasza oferta z pewnością może Cię zainteresować! Od lat wykonujemy termoizolacje w Katowicach oraz innych lokalizacjach. Robimy to fachowo, terminowo i atrakcyjnie cenowo. Zapraszamy do współpracy!

Izolacja termiczna pomoże Ci zaoszczędzić na ogrzewaniu!

Izolacja termiczna budynków jest ważną częścią oszczędzania energii i może pomóc w zmniejszeniu kosztów rachunków np. za ogrzewanie. Optymalną termoizolację można osiągnąć poprzez użycie materiałów takich jak: styropian, włókno szklane, pianka, sztywna płyta czy izolacja pianką natryskową. Materiały te działają jak bariera pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem budynku, zatrzymując ciepło i zapobiegając jego ucieczce.

Ilość wymaganej izolacji zależy od klimatu, lokalizacji, rodzaju budynku i innych czynników. Prawidłowo zainstalowana i wykonana termoizolacja Katowice może pomóc zmniejszyć rachunki za ogrzewanie nawet o 40% poprzez zmniejszenie strat energii przez ściany, dachy i podłogi.

Dlaczego warto postawić na termoizolacje budynków?

Upraszczając, dzięki termoizolacji można znacznie ograniczyć utratę ciepła z budynku. W tym celu wykonuje się głównie ocieplanie ścian (zazwyczaj styropianem lub wełną). Choć istnieje co najmniej kilka metod na ocieplenie ścian budynków, zdecydowanie przeważa ta z mocowaniem materiału izolacyjnego do zewnętrznych ścian budynku.

Zdarza się jednak, że zewnętrzne ocieplenie nie jest możliwe do wykonania, z różnych powodów (np. w przypadku zabytków). Wówczas termoizolację stosuje się od wewnętrznej strony. Choć zabiera to przestrzeń użytkową, jest często jedyną metodą na utrzymanie ciepła w budynku.

Pracuj z najlepszymi!

W Term-Hod przeprowadzamy termoizolacje w Katowicach i nie tylko. Mamy doświadczenie z realizacją dużych zleceń dla deweloperów czy wspólnot mieszkaniowych. W związku z tym możesz mieć pewność, że zlecasz pracę wykonawcy, który podoła każdemu wyzwaniu i wywiąże się z umówionych terminów.