607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Izolacja fundamentów Kraków

Odpowiednia ochrona fundamentów budynku przed szkodliwym działaniem wód gruntowych to podstawa. Kompleksowa izolacja fundamentów (Kraków) to nasza specjalność. Pomożemy Ci osuszyć budynek i zadbać o jego dobrą kondycję.

Izolacja pionowa i pozioma fundamentów to bardzo wymagająca i jedna z trudniejszych prac budowlanych. Jest to jednak konieczne, aby odpowiednio zabezpieczyć budynek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów izolacyjnych, odpowiednich rozwiązań oraz profesjonalnego wykonania możemy zagwarantować najlepsze izolacje fundamentów w Krakowie.

Izolacje fundamentów i hydroizolacje Kraków

Izolacje fundamentów i hydroizolacje Kraków są w stanie trwale zabezpieczyć budynek przed wilgocią i wodami gruntowymi. Dobrze przygotowane fundamenty chronią mury przed zawilgoceniem, a tym samym przed rozwojem mikroorganizmów, pleśni itp.

Hydroizolacje, które wykonujemy w Krakowie, mają na celu otrzymanie szczelnej, trwałej, a co najważniejsze – odpornej na działanie wody powłoki. Uzyskanie satysfakcjonującego rezultatu jesteśmy w stanie osiągnąć tylko przy pomocy odpowiednich narzędzi i materiałów. Korzystamy tylko z produktów najlepszych marek typu: Weber czy Ceresit. Działamy systemowo, wykorzystując tylko produkty, które dobrze się uzupełniają. Gwarantuje to dobrze uszczelnienie wszystkich miejsc.

Cechy dobrej izolacji fundamentów

System izolacji fundamentów budynku powinien odznaczać się przede wszystkim dobrą elastycznością. Umożliwia to mostkowanie rys i dobrą przyczepność do podłoża. Kolejnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę, jest czas wysychania – im krócej, tym lepiej. Dzięki temu mamy pewność, że nagłe opady deszczu nie zmyją dopiero co wykonanej izolacji. 

Wykonując hydroizolacje fundamentów w Krakowie, zawsze kierujemy się wytycznymi na opakowaniu zamieszczonymi przez producenta, które obejmują m.in. takie informacje jak grubość nakładanej powłoki i pozostałości suchej masy. Niewątpliwą zaletą stosowanych przez nas materiałów hydroizolacyjnych jest ich uniwersalność. Możemy aplikować je na niemal każdym podłożu mineralnym. 

Najlepsze izolacje przeciwwilgociowe Kraków

W Term-Hod oferujemy izolacje pionowe, poziome i nie tylko. Hydroizolacje nowych, jak i starych fundamentów również nie są nam obce. Z chęcią przyjedziemy, ocenimy sytuację i przygotujemy całkowitą wycenę. Zapewniamy klientom fachowe usługi z zakresu hydroizolacji, dzięki którym zabezpieczymy odpowiednio każdy budynek, bez względu na jego powierzchnię czy wiek. Wieloletnie doświadczenie w branży remontowo-budowlanej oraz profesjonalni pracownicy to nasz klucz do sukcesu. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić nawet najwyższe oczekiwania.

Jesteśmy świadomi, jak ważny dla naszych klientów jest bezpieczny dom. Dlatego z ogromną starannością podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania. Wybierz specjalistów w dziedzinie izolacji pionowej i poziomej i ciesz się odpowiednio zabezpieczonym domem. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy izolacji fundamentów, nie czekaj i zadzwoń pod numer 607 876 146 już teraz!