607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Izolacja fundamentów Wieliczka

Jest jedną z najważniejszych czynności podczas budowy. Zabezpiecza mury przed zawilgoceniem. Bez hydroizolacji fundamentów, ściany budynku po prostu przesiąkłyby od deszczu czy śniegu. To z kolei błyskawicznie przełożyłoby się na zagrzybienie i w rezultacie zniszczenie murów. Izolacja fundamentów jest podstawą podczas stawiania domów, mieszkań, bloków i placówek publicznych. Jeśli chcesz odpowiednio zabezpieczyć swój budynek przed zniszczeniem, zgłoś się do TERM-HOD.

Izolowanie fundamentów – dlaczego to takie istotne?

Fundamenty i ich prawidłowa izolacja to dobra kondycja całego budynku. Wszak to właśnie dobry stan i prawidłowe ocieplenie fundamentów mają wpływ na nieprzenikanie wytworzonego w domu ciepła do gruntu. Hydroizolowane fundamenty zapobiegają też przenikaniu wilgoci do wnętrz, co może powodować wiele problemów – zarówno dla konstrukcji budynku, jak i jego użytkowników.

Jakie są rodzaje materiałów izolacyjnych?
– materiały bitumiczne,
– produkty mineralne.

Pozioma izolacja fundamentów w Wieliczce

Ogromny wpływ na trwałość konstrukcji budynku ma izolacja ław fundamentowych – głównie pozioma. Jest to hydroizolacyjna powłoka, umieszczona pomiędzy ścianą a ławą fundamentową lub pomiędzy ścianami parteru a fundamentami. Jej zadaniem jest ochrona przed przenikaniem wody (wilgoci) do wnętrza budynku. Świetnym uzupełnieniem poziomej izolacji jest izolacja pionowa. Zapobiega ona wilgoci na ścianach w piwnicach i na ścianach fundamentowych.

Izolowanie fundamentów w TERM-HOD

Szukasz firmy, która ma doświadczenie w izolowaniu fundamentów? Doświadczenia popartego licznymi rekomendacjami, nagrodami certyfikatami? Postaw więc na TERM-HOD. Działamy na wielu obszarach – nie tylko w Wieliczce, a w 3 województwach. Obsługujemy deweloperów, spółdzielnie mieszkaniowe, jak i osoby prywatne. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy!