607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Ocieplanie Chorzów

Ocieplanie budynków należy do jednego z podstawowych elementów termomodernizacji budynku. Nic dziwnego, gdyż to właśnie przez ściany budynki tracą zazwyczaj największe ilości ciepła. Można temu skutecznie zapobiec. Jak? Właśnie poprzez ocieplenie. Chorzów, Katowice, Warszawa, Kraków… W TERM-HOD działamy na bardzo szerokim obszarze, więc możemy ocieplić także Twój budynek!

Dobry plan to podstawa!

Właściwe ocieplenie budynku pozwala na znaczne zwiększenie efektywności energetycznej, co wpływa pozytywnie na środowisko i portfel użytkownika.

Jednym z pierwszych kroków w procesie ocieplania jest określenie potrzeb cieplnych danego budynku. W tym celu przeprowadza się audyt energetyczny, który pozwala na określenie, jakie są największe straty ciepła oraz jakie elementy należy ocieplić.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego, optymalnego materiału izolacyjnego. Jego wybór jest duży, jednak dobór najlepszego materiału do konkretnej powierzchni najlepiej powierzyć sprawdzonej firmie ociepleniowej. Do wyboru są m.in.: wełna mineralna, styropian, pianka poliuretanowa i inne. Każdy z nich ma swoje właściwości i inne zastosowanie, dlatego tak ważne jest, aby przeanalizować wszystkie „za” i „przeciw” i dobrać najlepszy materiał do konkretnego budynku i jego potrzeb.

Warto pamiętać, że nie tylko warstwa izolacyjna jest ważna, ale także jej jakość i odpowiedni sposób montażu. Dlatego istotne jest, aby do tego zadania zatrudnić doświadczoną, sprawdzoną firmę.

Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, czyli ocieplanie

Ocieplanie budynków to inwestycja na długie lata, która pozwala na zwiększenie wydajności energetycznej w budynkach i obniżenie rachunków za ogrzewanie. To działanie ekonomiczne i ekologiczne – przyczyniające się do ochrony środowiska (dzięki zmniejszeniu emisji CO2).

W TERM-HOD ocieplamy budynki od lat!

Ocieplanie Chorzów to coś, czym zajmujemy się od lat. Działamy na szeroko zakrojonym obszarze, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć swoje usługi ociepleniowe aż w 3 województwach. Skontaktuj się z nami i podejmijmy współpracę!