607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia budynków Warszawa

Twój budynek jest nieocieplony lub zbyt słabo ocieplony? Należy popracować nad jego termoizolacją? Takie prace najlepiej zlecić doświadczonej, fachowej firmie. Takiej jak TERM-HOD! Jesteśmy uczestnikami programu „Kapitalna Firma” i „Rzetelna Firma”, co świadczy o tym, że można nam zaufać! Docieplenia budynków Warszawa? Tylko z nami!

Docieplanie budynku na istniejącym ociepleniu

Prace termomodernizacyjne są znacznie łatwiejsze i szybsze, jeśli docieplenia budynku wykonuje się na już istniejącym ociepleniu. By się jednak tego podjąć, niezbędna jest uprzednia szczegółowa inwentaryzacja istniejącego już systemu. Od wykonania docieplenia na istniejącej już izolacji zależy wiele czynników. M.in. stan elewacji, podłoża ściennego i cały układ ocieplenia. Osoba przeprowadzająca inwentaryzację powinna zapoznać się z projektem technicznym budynku czy dziennikiem budowy, aby zweryfikować wiele parametrów i zaplanować odpowiednie docieplenie budynku Warszawa dla termomodernizowanego obiektu.

Dlaczego warto docieplać budynki w Warszawie i nie tylko?

Kilka/kilkanaście lat temu do ocieplania budynków stosowano zaledwie kilkucentymetrowe płyty izolacyjne. Obecnie obowiązujące normy i wymagania energetyczne nakazują stosowanie izolacji o dużo większej grubości. Wymusza to na właścicielach budynków przeprowadzenie termomodernizacji, na którą składa się głównie ocieplenie, w tym często właśnie docieplenia wtórne, czyli docieplenia na już istniejącej izolacji.

Czy na docieplenie domu trzeba mieć pozwolenie?

Budynki do 12 m wysokości można ocieplać bez zgłoszenia czy pozwolenia na budowę. Inaczej ma się sprawa w przypadku wyższych budowli – powyżej 12 m. Tutaj niezbędne jest już zgłoszenie. W przypadku budynków powyżej 25 m wymagane jest pozwolenie na budowę.

W TERM-HOD docieplamy, ocieplamy i termomodernizujemy!

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera od dociepleń budynków – również, a nawet głównie tych wysokich, wielorodzinnych – zgłoś się do nas. Działamy na szerokim obszarze, obejmującym aż 3 województwa: Małopolskie, Śląskie i Mazowieckie. Mamy wiele lat doświadczenia i wykwalifikowaną, fachową kadrę pracowników, dlatego możesz zlecić nam każde zadanie dociepleniowe!