607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Ocieplanie Gliwice

Ocieplanie budynków – czy to jednorodzinnych, czy też tych wielorodzinnych – to poważny krok w stronę polepszenia komfortu cieplnego. Ale nie tylko. To także duży krok w stronę oszczędności na rachunkach i ograniczenia emisji CO2 do atmosfery. Jeśli ocieplanie Gliwice, to najlepiej z doświadczoną ekipą. Na przykład taką jak nasza!

Czym warto ocieplić swój budynek?

To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Jaki materiał izolacyjny będzie skutecznie ocieplał, chronił przed wilgocią, a do tego będzie w atrakcyjnej cenie? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Rodzaj termoizolacji zależy od wielu czynników, jednak najpopularniejszymi materiałami, wybieranymi do ocieplenia są niezmiennie: wełna mineralna, styropian (biały, grafitowy lub kropkowany) i piana PUR.

System Izoflex

W TERM-HOD w dużej mierze pracujemy z użyciem produktów marki Izoflex, która od lat jest naszym partnerem handlowym. Firma ta oferuje systemy elewacyjne, przeznaczone do okładzin elewacyjnych na podłożach mineralnych, jak również na warstwach izolacyjnych ze styropianu lub wełny mineralnej. Oferowane przez Izoflex systemy to połączenie innowacyjnych, wytrzymałych materiałów, z ładnym i nowoczesnym wyglądem elewacji. A nie od dziś wiadomo, że to właśnie elewacja jest wizytówką każdego budynku.

Ocieplanie w Gliwicach

W TERM-HOD prężnie działamy na szerokim obszarze – nie tylko w Gliwicach. Dzięki licznym szkoleniom, latom praktyki i wykwalifikowanej kadrze, o ociepleniach wiemy naprawdę dużo! Mamy sprawdzonych partnerów handlowych, których produkty towarzyszą nam każdego dnia w czasie naszej pracy i którym ufamy. Proponujemy je naszym klientom, ale również jesteśmy w stanie pracować na materiałach wybranych lub powierzonych nam przez klientów. Choć jesteśmy w stanie doradzić najlepszy materiał izolacyjny do danego budynku i jego parametrów, to od inwestora zależy ostateczny wybór ocieplenia. Jesteśmy elastyczni i terminowi, możesz więc nam zaufać!