607 876 146 | ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ lukaszhodurek@wp.pl
Zaznacz stronę

Docieplenia Gliwice

Jeśli Twój dom lub budynek, którym zarządzasz, jest niedostatecznie ocieplony, energia w nim produkowana dosłownie ulatuje w… eter! To znak, że czas popracować nad jego dociepleniem – najlepiej z pomocą doświadczonej i zaufanej firmy. Jako uczestnicy programów: „Rzetelna Firma” i „Kapitalna Firma” dowodzimy, że warto podjąć współpracę właśnie z nami, gdyż jesteśmy sprawdzonym partnerem i wykonawcą. Jeśli docieplenia Gliwice, to koniecznie z naszą pomocą.

Docieplenia domu Gliwice

Choć naszą specjalnością jest docieplanie budynków wielorodzinnych, docieplamy również domy – w Gliwicach i innych miastach (działamy na bardzo dużym obszarze). Dlatego też, możesz się do nas zgłosić, a wypracujemy skuteczny plan docieplania Twojego lokum i sprawimy, że stanie się energooszczędne i bardziej ekologiczne. Docieplamy ściany zewnętrzne, stropy, podłogi, balkony, dachy, jak również fundamenty.

Dobieramy najlepszy i najodpowiedniejszy materiał izolacyjny

Wybór materiałów izolacyjnych jest coraz większy. Producenci prześcigają się w opracowywaniu jak najlepszej i jak najbardziej uniwersalnej metody docieplania i ocieplania. I mimo że coraz więcej klientów interesuje się alternatywnymi, nowoczesnymi metodami izolacyjnymi, większość z nich stawia na klasykę, jaką jest: styropian, wełna mineralna czy piana PUR.

Styropian, wełna, piana PUR

Wszystkie 3 materiały izolacyjne różnią się między sobą składem, ceną, właściwościami i sposobem użycia.

Styropian to izolacja termiczna wykonana z polistyrenu, która jest lekka, atrakcyjna cenowo i łatwa w obróbce. Ma jednak niższą izolacyjność cieplną niż wełna mineralna i pianka PUR.

Wełna mineralna to izolacja termiczna wykonana z włókien szklanych lub kamiennych. Jest cięższa i trudniejsza w obróbce niż styropian, ale ma wyższą izolacyjność cieplną i lepsze właściwości akustyczne.

Pianka PUR to izolacja termiczna wykonana z poliuretanu. Jest ona najdroższa z w.w. materiałów, ale ma najwyższą izolacyjność cieplną i jest bardzo trwała. Dodatkowo świetnie sprawdza się przy izolowaniu trudno dostępnych miejsc.

Docieplamy, ocieplamy, termomodernizujemy!

Nie wiesz, jaki materiał do izolacji wybrać, planując docieplenie w Gliwicach czy w innym mieście? Nie martw się, chętnie doradzimy i bezpłatnie wycenimy naszą pracę. Jesteśmy fachowcami w tej dziedzinie, więc możesz nam zaufać!